Poznaj mnie lepiej

Agata Kozicka

Mam na imię Agata

Jestem managerką projektów IT, certyfikowanym Scrum Masterem, mamą dwóch córek, żoną, przyjaciółką, kobietą.

Zawodowo jestem związana z branżą IT od 2013 roku. Obecnie pracuję jako PMka w krakowskim Software House. Jestem certyfikowanym Scrum Masterem i Facylitatorem.

Zawsze lubiłam pisać i dzielić się wiedzą z innymi, a miejsce, w którym jesteś to swego rodzaju notatnik.

Piszę tutaj o tematach związane z zarządzaniem projektami, komunikacją, kompetencjami miękkimi, przywództwem – tematach, które z mojego punktu widzenia, są ciekawe i mogą być przydatne nie tylko dla osób pracujących w branży, ale dla każdego, kto chce działać skuteczniej i się rozwijać. Więcej, o tym, co znajdziesz na blogu, możesz przeczytać tutaj.Zwinność jest bardzo ważna w moim życiu

Najlepszy trening zwinności zapewniają mi dzieci – i mówię to całkowicie bez cienia przekory. Planowanie, kiedy się ma dzieci, wymaga ciągłej introspekcji i adaptacji. Można też nie planować i nic nie robić, ale to podejście jest mi obce. 

Moje top 5 talentów w teście Gallupa to: strateg, odpowiedzialność, bliskość, poważanie, ukierunkowanie. 

Moją pasją jest projektowanie i szycie ubrań – będąc na urlopie macierzyńskim zrealizowałam swoje wielkie – małe marzenia: przygotowałam kolekcję, którą pokazałam na Cracow Fashion Week i założyłam swoją autorską markę sukienek Sukienice. Niestety, pandemiczna rzeczywistość pokiereszowała plany rozwoju tego projektu. 

Mam słabość do dobrej kawy i szarlotki.

Skontaktuj się ze mną: hello@zwinna.com

// co mnie inspiruje? //

LUDZIE

CODZIENNOŚĆ

PODRÓŻE